Camera ZOOM FX

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - $ 3.99
  • Boyut 62,7 MB
  • Version 4.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Giang Nam Nguyen
Camera ZOOM FX, cep telefonunuz ile harika fotoğraflar yaratmanıza yardımcı olacak muhteşem bir fotoğraf uygulamasıdır.

IOS işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz Camera ZOOM FX mobil uygulaması, cep telefonunuzda bulunan fotoğraflar üzerinde deşiklikler yapmanıza yarayacak fotoğraf uygulamasıdır. Camera ZOOM FX uygulaması sayesinde saniyede birbirinden güzel fotoğraflar yapmak için sizlere basit bir yol sunuyor.

Harika fotoğraflar oluşturmak ve paylaşmak için profesyonel olarak tasarlanmış filtreler, birçok konuyla yaratıcı etiketler, rötuş araçları ve daha fazlasını kullanabilirsiniz. Temiz arayüzü ve nasıl kolayca etki yaratılacağını seveceksiniz. Kırpma veya ayarlama yapmanıza gerek yok. Sadece bir efekt veya bir çerçeve seçersiniz, ardından galeriden bir fotoğraf seçersiniz ve işlemler tamam. 

Profesyonelce tasarlanmış efektler, çerçeveler ve çıkartmalar ve daha bir çok özellikten kolaylıkla faydalanmak için Camera ZOOM FX mobil uygulamasını kullanın. Uygulama sizler için tüm özellikleri bir araya getirmiş olup işlemleri kolaylıkla halletmenize olanak sağlıyor. Fotoğraflarınızı kırpın, döndürün ve düzeltin, parlaklığı, kontrastı, doygunluğu ve sıcaklığı kendi zevkinize göre ayarlayarak fotoğraflarınızı baştan yaratın. 

Camera ZOOM FX indir
DİĞER SÜRÜMLER